Про нас

Ласкаво просимо до Global Private Payments!

Ми є молодою, але амбітною фінансовою платформою, яка хоче допомогти людям та бізнесам краще контролювати їхні фінанси. Нашою метою є допомога кожному в отриманні більшого результату за низьких витрат. Також ми хочемо підтримати тих, хто хоче збільшити заощадження за короткий проміжок часу.

У Global Private Payments ми дуже пишаємось нашим солідним досвідом у галузі фінансів. Кожен учасник нашої команди має визначний досвід у фінансових питаннях. Також багато хто з нас прийшов після багаторічного досвіду в бухгалтерії, брокерській справі, фінансовому менеджменті, ощадних фондах.

Зустрічайте команду фінансових експертів Global Private Payments, завжди готових допомогти вам!

team7

«Я використав увесь свій досвід у фінансовій сфері для трансформації Global Private Payments у преміальний фінансовий сервіс у майбутньому. Я щиро вірю, що кожен може отримати більший контроль за своїми фінансами, якщо отримає чітке розуміння, що означає фінансовий контроль. Я запрошую кожного скористатися послугами Global Private Payments і наново набути контролю над своїми економічними рішеннями.»

Себастьян Серрано

Засновник та Генеральний Директор

Містер Серрано має за плечима більш ніж 20-річну кар’єру у фінансовому адмініструванні перед створенням Global Private Payments. Після просування кар’єрними сходами він зрозумів, що люди витрачають занадто багато грошей на оплату непотрібних комісій та податків.

Також містер Серрано зрозумів, що велика кількість людей та компаній використовують велику кількість різних рахунків у різних фінансових сервісах. Тому він і розробив захищену та ефективну фінансову платформу, де люди можуть поєднувати усі свої економічні угоди.

Регіна Райт

Фінансовий директор та Фінансовий експерт

Місіс Райт має тривалу та успішну кар'єру у брокерських угодах. Тепер вона приєдналася до команди Global Private Payments, щоб допомогти удосконалити послуги для всіх клієнтів компанії.

Джейкоб Рассел

Бухгалтер та Фінансовий аналітик

Містер Рассел є професійним бухгалтером з більш ніж 10-річним досвідом роботи у цій галузі. Перед приєднанням до Global Private Payments він займав ключову позицію в одному з найбільших банків країни.

Даніель Стін

Спеціаліст служби підтримки клієнтів

Містер Стін є професіоналом у сфері підтримки клієнтів. Він привносить свій важливий досвід у турботу про наших клієнтів, щоб зробити Global Private Payments компанією, послуги якої будуть доступні та зручні для будь-яких клієнтів.

Ребекка Фоулер

Аналітик даних

Міс Фоулер є експертом в аналізі даних і допомагає Global Private Payments залишатися на виграшних позиціях, використовуючи найактуальніші тренди в індустрії.

Гаррі Лін

Розробник сайту

Містер Лін є одним з найкращих розробників сайтів у цьому бізнесі. Він відповідає за оптимізацію та захист роботи сайту Global Private Payments.