Як зменшити витрати та покращити бюджет вашого бізнесу

Запустити бізнес досить просто. Практично кожен із необхідним капіталом зможе зробити це. Але тримати бізнес на плаву є складним завданням. Для багатьох бізнесменів-початківців це може бути непідйомним завданням. Крім того, всі вони можуть бути шоковані, коли їхні фінансові передбачення не збуваються, і бюджети багатьох нових бізнесів виявляються викинутими на вітер.

Головною причиною цього є те, що багато підприємців не можуть правильно підрахувати всі витрати, пов’язані із бізнесом. Наприклад, багато банків нараховують комісії за всі транзакції, які ви здійснюєте. Якщо ваша компанія працює в індустрії роздрібного продажу, ви здійснюєте велику кількість фінансових операцій. І такі, начебто, невеликі комісії за поодинокі операції призводять до величезних витрат на розрахункове обслуговування, які виставляє вам банк.

 

Тому багато компаній стають банкрутами протягом першого року своєї роботи. На щастя, ви можете використовувати альтернативні способи здійснення фінансових операцій, щоб уникнути такого сценарію. Ось найкорисніші поради!

team8

1. Розгляньте можливість оплати менших комісій

У світі все має власну вартість, навіть здійснення фінансових операцій. Ви відправляєте свої гроші друзям або партнерам по бізнесу, ви платите комісії посередникам. Майже кожен банк у світі використовує таку схему. І банки заробляють на цьому трильйони доларів щороку. У той же час ви змушені постійно сплачувати комісії, навіть за умови переміщення коштів між власними рахунками.

 

Коли у вас є бізнес, цей вид витрат може буквально зробити ваш бізнес банкрутом або зменшити ваш прогрес. Такі комісії спочатку можуть здатися вам незначними, але надалі вони постійно зростатимуть із зростанням активності. Вашим найкращим вибором є використання таких сучасних посередників як Global Private Payments, які пропонують своїм клієнтам найменші комісії в індустрії.

 

Більше того, ця фінансова платформа допомагає об’єднати всі ваші рахунки та карти в одній зручній для користувача фінансовій системі. За допомогою неї ви можете автоматизувати ваші платежі та зручно відстежувати свої витрати. Також ви одразу зможете оцінити, які низькі комісії сплачуєте за свої операції. Таким чином ви зможете якось побачити збільшення заощаджень на вашому рахунку.

2. Оплачуйте послуги своїх постачальників швидко

Залежно від галузі вашого бізнесу платежі можуть бути критичним фактором успіху вашої компанії. Наприклад, у разі затримки платежу може бути порушено весь ваш робочий процес. Для багатьох компаній таке відбувається у випадку, якщо вони не вчасно платять своїм постачальникам.

 

Якщо ви хочете зробити так, щоб усі платежі здійснювалися вчасно, ви повинні використовувати електронні платежі. Також ви можете вибрати можливість не лише швидких платежів, а й низьких комісій за такі розрахунки. Таким чином, ви зможете гарантувати своїм постачальникам своєчасні платежі та одночасно сплачувати низькі комісії за розрахункові операції.

team5
team1

3. Здійснюйте грошові платежі безкоштовно

Коли йдеться про платежі між бізнесами, ви можете уникнути оплати комісій, якщо ви та постачальник використовуєте одну фінансову платформу. Наприклад, Global Private Payments дозволяє своїм користувачам здійснювати грошові платежі всередині платформи безкоштовно. Це означає, що ви можете отримати значну економію, порівняно з використанням аналогічних банківських послуг.

Ці три прості кроки дозволять вам значно зменшити витрати бізнесу. Також це дасть вам можливість збільшити контроль за бюджетом видатків своєї компанії. У довгостроковій перспективі за рахунок оплати низьких комісій ви зможете зберегти великі суми грошей.